1 İyi 1 Kötü Haberim var.

15.08.2014 22:22
Selam. 
 
Lafı gebelemeden haberlere geleyim. 
 
Kötü haberden başlayayım.
Bundan 2-3 hafta öncesine kadar ailem boşanma kararı aldı. Şu an babamla evde ikimiz kalıyoruz. İki kız kardeşim annemle birlikte kalacaklar. Durum baya ciddi ve geri dönüş ihtimali %5 filandır.
Bombok bir durum tabi. Evde sessizlik oluştu. Yalnızlık gibi tuhaf bir duygu var. İçim haftalardır sıkıntı içinde falan... Yani diyecek birşeyim yok. Hayat tam gaz azıma sıçmaya devam ediyor :) Ama pes edeni siksinler. ldsfkajg
Tekrar ve tekrar mevcut durumu ve hislerimi anlatarak sizleride bu karanlık dünyaya çekmek istemiyorum. O yüzden noktaladım bu kötü haberi. 
 
İyi habere gelecek olursak. Uludağ Üniversitesini kazandım. Yatay geçiş gerçekten çok istiyordum. Niğde'den kurtulmak önemliydi benim için. Orda geçireceğim 2 ekstra sene  bana pekte birşey katmazdı. Daha önce söylediğim gibi kutuptaki deve gibiydim orda. Ne ordaki insanlar beni anlayabilir ne de ben onları. Yetiştirilme farkı vs. bu konuya ileride detaylı değineceğim. Baya bir Niğde ve içindeki insanları eleştireceğim.
 
Herneyse kayıtları vs yaptım ve ilk harcımı yatırdım (2. öğretimim) gerçi hala inanamıyorum bir bokluk çıkacak ve göt gibi Niğde'ye devam edecekmiş gibi hissediyorum.
Hala ufak bir kaç işlem var tabi. 
 
Tüm bu boktanlığın içinde bu haber anlayacağınız biraz moral verdi bana. Umarım gelecekte Uludağ Üniv. sinde güzel günlerim ve güzel anılarım olur.