25 Aralık 2014 Tarihli Güncelleme

25.12.2014 01:38
Selam agalar. Napıyonuz nediyonuz!
Ben aynı işte. Bildiğiniz veya bilmediğiniz Ebubekir devam ^^
Güncellemeler için pek birşey yok. Büyüdükçe monotonlaşıyor hayat. Olurda liseli bir arkadaş bu yazımı okursa ne yapsın ne etsin o vakitlerin değerini bilsin! Çok bilindik bu yazdığım biliyorum ama, boş vaktiniz fazla birkere hislerinizi yüksek yaşıyorsunuz ki bu fark edilmese de harika birşey. Sonra okulda gezen binbir çeşit güzel liseli kızlar oluyor değerlendirin bunları. Ben lisede kızlar tarafından gelen ilgiyi özlüyorum çünkü :D  Ünide boktanlaşıyo biraz herkes bi triplere giriyor. Olgun oldum ben sikerim belanızı havaları filan. İnanın lise değerlendirmesini bilene üniversiteden çok çok daha iyidir. 
Neyse lan ben buraya güncelleme yapmaya gelmiştim. 
 
-Ehliyet sınavına girdim.
-Üniversite sınavlarına gelince. Boku yedim agalar o konuda. 1. Uludağ üniversitesi Niğde'ye nazaran çok çok zor. 2. Boşanma durumları, para sıkıntısı vs. 3. Alışma süreci ve hocaları tanımama yüzünden notlarım kötü geldi. (gerçi sınıftada bir çok kişi öyle) Finallere 2 haftam kaldı. 
(Ek okumak isteyen bu linke tıklayabilir. buyukebouvsky.webnode.com.tr/news/uluda%C4%9F-universitesi-ve-ni%C4%9Fde-universitesinin-kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rmas%C4%B1-/ niğde ve uludağ üniversitesi arasındaki farkları filan yazdım karşılaştırdım.)
-Doğukan kardeşim Yalovadan Bursa'ya gelip bizi teşrif ettiler. Özlemiştim onu gelmesiyle güzel vakit geçirdik. 
-Son olarak 1.5 ay süre boyunca filan monoton olarak yaptığım kişisel gelişim şeysilerine komple ara verdim. Sadece zorunlu şeyler için kendimi kasıyorum. Yeni hayat düzenine alışana kadar bunu devam ettirmeyi düşünüyorum. Bu konuda beynimde kendimi zorlama ve boşlama arasında fırtınalar var. Aslında beni dinleme zorunluluğun olsa detaylar karmaşasına seni sokar beynini yakarım amuha goyum! Mr. Citovsky ile bunu bol bol yaparız  ^^  En basit konuları inceleyince 5 dk lık şeylerin aslında 2 saatlik düşünme eylemine gittiği farklı bi dalga :D Çok nadirde olsa gerektiğinde bunu yapın la ciddi işe yarıyor. 
Neyse kapanış müziği buyrun

Back to december - taylor swift

www.youtube.com/watch?v=QUwxKWT6m7U