Facebook Anka Kapak Fotosu Hakkında

04.08.2014 01:09

8 Haziran 2014 te Facebook kapak resmimi değiştirip anka yapmıştım.
Bunun dalga dümenini anlatıyım.
İndili çıktılı bir hayat geçiriyorum. Zaman zaman dibe battığım oluyor. One Piece animesinin bir bölümünde anka lakaplı bir kaptan vardı. Gene o bölümlerden birinde tayfanın biri kaptanı gaza getirmek için '' kaptan sen ne kadar kaybedersen küllerinden yeniden doğacaksın '' diyordu. O kısım hoşuma gitti. Yani bilinen birşey evet. Ama tekrar düşününce hani devletlerin arması(coat of arms) olur ya. Dedim benimde kendimin bi ankası olsun dedim =)  Sonuçta hayatım boyunca sürekli birşeylerle mücadele ettim (herkes ediyor) ve bu mücadele sonunda kazanıp kaybediyorum, yükseliyorum, batıyorum. Ama her seferinde tekrar ayağa kalkıyorum anlayacağınız. Beni temsil edecek bir hayvan düşünsem bu Anka olurdu sanırım. Hem gerçek hayvanlar too mainstream asdfg :P Mit birşey olması hoş. ^^ 

Resmin altına da son zamanlarda kültürüm haline gelen müzikler  paylaşıyorum. (açıklama kısmına)
Bu resimler ya o anki ruh halimi, ya o an yaşananlara bir anahtar, ya da resimle bütünleşen bir puzzle'ın parçası oluyor. 

Ankanın altına da 
Mosaique - Rise Again and Again adlı parçayı paylaştım. 
www.youtube.com/watch?v=o9KEkeVukxQ

Yeri gelmişken artık 8 senedir kullandığım nickimi kullanmıyorum. Yani PanWFP. Bu nick büyük anlamlar içeriyor ve seviyorum. Yine de meraklısı sorunca açıklaması çok uzun olduğundan can sıkıcıydı. Birde Pan'ı görenin aklı direk mite gidiyordu. Nickimin mitle alakası olmadığından canımı sıkardı buda. Bunun gibi birkaç şey daha var. Ben bunları fazla umursamasamda bu nickin bana ve gelecektekine özel olmasının daha iyi olacağını düşündüm. Bu sebeple yeni bir nick arayıp  '' Bettanre '' nickini buldum kendime.

Bu nick Belongs to the another realm in harflerinden geliyor.  BElongs To The ANother REalm. öyle işte :D   
Yeni nickimi seviyorum. Bana özgü filan. Kullananı yok. Hoş işte :D öyle