Son yazı

26.08.2018 11:19

Selam!  :)

       Son güncellemeye hoş geldin. Askerden büyük bir başarı ile döndüm. 1 tanecik bile keşkem yok. İstediğim her şeyi yaptım, berbat bir ortamda olabilecek en iyi şekilde vakit geçirdim, vaktimi iyi değerlendirdim, bir çok yeni şey keşfettim. Daha önce hiç yapmadığım bir çok şey yaptım.  Anlatılmaya değer çok fazla şey var. Fakat insanoğlu sürekli değişim içinde. Ben de bu değişimin getirisi olarak farklı şekilde düşünebiliriyorum.  

       İnternette kendim hakkında bu kadar çok bilgi vermemeye karar verdim. Bunun çok fazla sebepleri var. Bilerek burada kendim için bir açık bırakıyorum. Bir zayıflık... Bu zayıflığım yapacak olduğum son açıklamadır.  Bilgi bazen paylaşılamayacak kadar değerli.  Tecrübeleriniz paylaşılamayacak kadar değerli. Verdiğiniz bu bilgi ve tecrübeler rekabet içinde olduğunuz kişiler tarafından kullanılabilir. Zayıflıklarınız keşfedilebilir. En sevdiğiniz insanlar tarafından küçücük olayların ardından size karşı kullanılabilir. En basitinden küçük kelimelerle sizi incitmeye dahi çalışabilirler.  Detayların içine girmiş bir beyin için olasılıklar çok fazladır.   İyi - kötü - pasif olarak binlerce olasılık... Her birini yazıp uzun uzun açıklayacak değilim...

       Ben, beni ve kültürümü hak etmeyen kimseye içimi açmayacağım. Bu bilgiler onlar için fazla değerli.  Tüm hesaplarımdan bu websitesine yönlendirilmiş linkleri kaldırdım. Site benim için bir köşede anı olarak kalacak.  Masumluklarımı, toyluğumu gösteren bir anı.  :) 

 

Wonders [AGST Remix] by Ten Towers - [Beats Music]