Youtube kanalımla ilgili duyuru

16.08.2016 19:55

Selam! 

İki saatlik bir uğraştan sonra ''Karanlığa Hoş Geldin'' adlı bir oynatma listesi oluşturdum.  İçinde özel seçme müzikler içeriyor. Bu müzikler çok küçük bir azınlığa hitap etmekte.  Lakin o insanlar bu listeyi çok büyük bir hazine gibi karşılayacaklardır.  Aynı zamanda liste çok büyük bir çoğunluk için karamsar,sıkıcı veya boğucu gelecektir. Listeyi kendi bilgisayarımdaki arşivden esinlenerek hazırladım. Müziklerde seçici davrandım. Yine de sizleri uyarmak istiyorum ki müzik uzun ve günlere bölünmüş şekilde dinlenirse ruhunuz için zararlı olacaktır. Buda inandığım fakat bir bilimsel argümana oturtamadığım kendi yorumumdur. Sadece biliyorum işte :)   Uygun modlarda dinlendiğinde bazı hislerini açmış kişiler için yüksek keyif vereceğine eminim.  
Liste linki burada!  www.youtube.com/playlist?list=PLz8cLRWYxHweCuoiuejwYvpmrFtTsOLEb
Ek olarak, ritmi harmoni içinde tutmaya çalışsamda, sadece örnekleme amacıyla yüksek ritim ve sözlü birkaç parçayıda eklemeyi unutmadım. Bu parçalarda aynı türde 'hissi' sizlere verecektir. 


Bir diğer bilgilendirme de youtube sayfamın videolar bölümüne değerli dostum Can Karcıoğlu'nun 2010 yılında yapmış olduğu müzikleri ekledim. Onlara da göz atabilirsiniz. 

Hoşçakalın ^^